+90 216 420 95 38

Automator Nokta Vuruşlu Markalama Sistemleri

 Automator, 1940 yılında Maurizio Barcilon tarafından kuruldu ve o zamandan beri 80 yılı aşkın bir süredir endüstriyel markalamaya tutku ve profesyonellikle kendini adamıştır. Kurucunun fikri, er ya da geç herkesin işaretlemenin önemini anlamış olması ve böylece Automator'ın müşterisi olacağı yönündeydi!

Bunun nedeni, markanın genellikle yasal bir gereklilik olması değil, belki daha da sık olarak, bir ürünü tanımlamak, nitelendirmek, izlemek ve tanıtmak için değerli bir jest olmasıdır. Bu odak, AUTOMATOR'u yalnızca dünyadaki en büyük marka haline getirmiştir.

1979'da liderlik, şirketin misyonunu onaylayan oğlu Jaime Barcilon'a geçti: markalama, kazıma, damgalama, tanımlama, kodlama, izleme ve her türlü yüzeye ait her türlü ürünü süslemeye yönelik makine ve sistemler tasarlama, üretme ve satma.

Markalama, ürünü geliştiren ve / veya imajı ve şirketin adını paylaşan stratejik bir pazarlama eylemi haline gelir: Ürünün dekorasyonlarını veya markalamasını düşünün - kalıcı olarak - ürünlerinizdeki şirket logosu.

Markalamayı, ürünün algılanan değerini artırmak için bir araç olarak kullanmak, markalamanın temel kalitesi ve çok yönlülüğü haline gelir.

İşte kilometre taşları

ÜRÜN BROŞÜRÜ
 TR  

ÜRÜN  BROŞÜRÜ  ING