+90 216 420 95 38

Telesis lazer markalama pazarında sadece yenilikçi ve lider bir firma değil aynı zamanda sorunları çözen bir firma olarak bilinir. Pazarda en çok tercih edilen fiber markalama lazerlerini ilk kullanan firma olmasına rağmen bununla yetinmemiş ve lazer markalama ürün yelpazesini gün geçtikçe arttırmıştır.
 
Telesis mühendislik araştırmaları sonucunda geliştirilmiş lazerler çözümlerini, müşterilerinin daha iyiye ulaşması için sunar. Telesis nokta vuruşlu markalama cihazlarındaki başarısını Lazer markalama cihazlarındada göstermiştir. Telesis ürünleri labaratuarlarda ya da showroomlarda değil gerçek seri imalat yapan üretim hatlarında yıllardır sorunsuz çalışmaktadır. Telesis'in 800'ün üzerinde müşterisinde 1000 den fazla lazer markalama sistemi çalışmaktadır.
 
Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından 1-D Barkod ve 2-D DataMatriks markalamada Telesis pazarın lideridir. UID (Unique Identification)www.uid-marking.com yeterlilik standartlarına sahip ender firmalardandır. Bu sayede özellikle savunma ve havacılık sanayisinde yeterliliğini kanıtlamıştır ve Amerikan Savunma Sanayisinde birçok firmanın tercihi olmuştur.
 
Telesis Technologies Vanadate, Fiber, Diode-Pump, CO2, gibi markalama ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek lazerler üretmektedir.

   E Serisi Lazer Sistemleri   F Serisi Lazer Sistemleri   C Serisi Lazer Sistemleri  L Serisi Lazer Sistemleri