+90 216 420 95 38

SFA Makina , Lazer Markalama Teknolojisini ülkemize ilk getiren firmalardandır.

Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile 90 lı yıllardan günümüze kadar, ülkemiz sanayisine hizmet veren en küçük atölyeden dev fabrikalara kadar yüzlerce firma ile çalıştık.

Gerek konusunda dünya devi olan firmalardan ithal ettiğimiz, gerek kendi imalatımız olan ve ülkemizdeki üretim şartlarına göre dizayn ettiğimiz  Lazer Markalama Makinaları ve yüksek kaliteli servis hizmetlerimiz ile 7/24 müşterilerimizin üretimlerinin aksamaması için çalışmaya devam ediyoruz. Yoğun mühendislik araştırmaları sonucunda geliştirilmiş lazer ve bağlı otomasyon çözümlerini, müşterilerimizin hep daha iyiye ulaşması için sunuyoruz.

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından 1D Barkod ve 2D Karekod markalamada pazar lideri olan UID (Unique Identification) www.uid-marking.com yeterlilik standartlarına sahip yüksek kaliteli ürünler ve firmalar ile çalışıyoruz. Bu firmalar özellikle savunma ve havacılık sanayisinde yeterliliğini kanıtlamıştır ve Amerikan Savunma Sanayisinde birçok firmanın tercihi olmuştur.

SFA Makina olarak,  Fiber Lazer, Diode-Pump Lazer, CO2 Lazer ,Green Lazer , UV Lazer gibi markalama ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek tüm  lazer teknolojileri için çözüm üretiyoruz.  
Yerli Üretim Lazer Markalama Sistemlerimiz